Партнерська програма CDC-Партнер - це програма накопичувальних знижок, що надаються компанією «Слов'янські Домашні Мережі» при оплаті її послуг, за залучення нових абонентів до мережі.
 
Як стати учасником програми? Дуже просто. Напевно у Вас є друзі і знайомі, які ще або не користуються послугою CDCілі ж користуються послугою іншого оператора Internet. Необхідно переконати їх в привабливості послуги від компанії CDC, щоб вони підключилися до нашої мережі.

Ось саме за цю агітаційно-просвітницьку роботу компанія CDC дає Вам знижку, на послуги, що надаються доступу в мережу Internet.

У програмі CDC-Партнер беруть участь приватні особи, абоненти мережі CDC, які користуються безлімітними пакетами.

При підключенні, новий абонент заповнює спеціальну форму, в якій вказується адреса та прізвище, того, хто «загітував» його.

За кожного залученого абонента Ви отримуєте 2.5% знижки. Знижка накопичувальна, тобто якщо Ви залучили 4-х нових абонентів - розмір вашої знижки складе 10%. Якщо 40 абонентів - все 100%. Тобто доступ в мережу Internet для Вас стає безкоштовним!

Єдиною умовою для нарахування знижки є те, що б залучені Вами абоненти використовували послуги компанії. Це означає, що залучені Вами абоненти, повинні сплатити повністю і в строк послугу.

Для перегляду стану оплат, залучених клієнтів, можна скористатися білінгової системою. У розділі «CDC-Партнер» будуть перераховані всі Ваші підопічні, стан їх платежів і підсумкова знижка за цей місяць і прогноз на наступний.